Ziyaretçi Postası

Değerli ziyaretçilerimiz videovav.com’a vermiş olduğunuz destek için sizlere teşekkürü bir borç biliyoruz. İnşaallah çalışmalarımız daha da genişleyerek devam edecek.

Web sitemizin hakkındaki düşüncelerinizi, çalışmalarımızla ilgili fikirlerinizi sizin için açılan bu sayfada dile getirebilirsiniz.

 

200 comments

 • Adem BUBER 8 sene ago

  Saygıdeğer videovav yetkilileri,
  Yapmış olduğunuz kıymetli yayınlar için teşekkür ederiyorum.
  Eğer uygun görürseniz Çanakkale şehitleri ile ilgili Videonuzu daha fazla insanlara ulaştırmak için ilçemize ait haber sitesinde kullanmak isterim.
  Saygılarımla
  Adem BUBER

 • Mehmed Kozani 8 sene ago

  Selamaleyküm Kardeşler; Madde peresliğin ve ikhlassızlığın virüs gibi yayıldığı bu zamanda iktisad risalesinin seslendirilmesini sizlerden rica ediyorum. Son zamanlarda gösterişe, şatafata, dek-tefeye, kısaca dünya sevgisine israfa yönelen Müslümanların bu hastalığa yakalanmaları bende büyük endişeye sebeb oldu. Lütfen Allah Rızası için iktisat risalesini seslendirin. Yapacağınız çalışmalara şimdiden başarılar dilerim Allah’a emanet olun selamaleyküm.

 • idare 8 sene ago

  Nuray Hanım, maalesef o konu işlenmedi henüz. Çok üzgünüz.

  İyi çalışmalar dileriz.

 • Nuray 8 sene ago

  Ben çoğu ünitede çok faydalı videolar buldum ve tüm notlarımı aldım.Bunlar için çok teşekkür ederim.Lakin bana Osmanlıca Gramer dersinde (Önümüzdeki hafta sınavım var ) Arapça Kelimelerde Değişim ;İ’lal konusu lazım ve videolarda bulamadım.yardımcı olursanız çok sevinicem.

  Şimdiden Teşekkürler…

 • esat murat 8 sene ago

  teşekkürler.

 • Bir garip kardeşiniz nur cevher 8 sene ago

  allah ebeden daimen razı olsun inşeallah ismen hocamızın duasına nail olma şerifini bizlere nasip eylesin … Amin

 • idare 8 sene ago

  Sayın Hilal Hanım, videovav sitesi bir paylaşım sitesi değildir. Yapmış olduğunuz videoları youtube, vimeo gibi sitelere yükleyebilirsiniz. Oradan bir çok kişi videoları takip edebilir. Arzu edenler ve uygun bulanlar kendi sitelerine ekleyebilir. Sitemizin formatı daha faklıdır. İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

 • hilal 8 sene ago

  ben milli eğitimde bir ortaokulda öğretmenim. öğencilerime izletebileceğim ibretlik slayt ve videolar bulmakta zorlandığım için kendim hazırlıyorum. onları buraya göndermek istiyorum.

 • idare 8 sene ago

  Teşekkür ederiz Mustafa Bey. Siztemizde “köşeli kufi yazı” hakkında malumat şu an için bulunmamaktadır. İyi çalışmalar dileriz.

 • mustafa adıgüzel 8 sene ago

  ALLAH IN selamı rahmeti bereketi üzerinize olsun ! Çok kaliteli bir site olmuş, başarılarınızın artarak devamını dileriz,köşeli kufi yazı yazmayı öğrenmek istiyorum ,bu konuda örnekler yada başka bir site var mı? Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler,işleriniz rast gelsin ALLAHA emanet olun !

 • idare 8 sene ago

  Aleyküm Selam Kasım Bey, görmeden bir şey diyemeyiz. Siz videoyu bize göndermek yerine youtube, vimeo gibi sitelere hesap açıp oraya yükleyiniz. Daha sonra linkini bize gönderiniz. Eğer uygun bulursak yayınlarız. Yayınlamasak bile o sitelere girenler videonuzu yine de görmüş olur. Teşekkürker.

 • kasım karaaslan 8 sene ago

  selamun aleykum abe yazi hizmetini sekteye uğratan basit bahaneler adlı videou size göndersem yayınlayabilirmisiniz vesellam

 • hamza kibar 8 sene ago

  Siteniz güzeldi, yeni tasarım da çok güzel olmuş. Allah razı olsun

 • bağdat fatihi 8 sene ago

  sitenizi çok beğendim .türkiye genelinde halk eğitim merkezlerinde ücretsiz osmanlıca kursları verilmekte .ilgilenen kardeşlerimize duyurulur.ben ve kurs arkadaşlarım sitenizden çok yararlandık.böyle güzel bir çalışmayı insanların hizmetine sunduğunuz için emeği geçen herkese SONSUZ TEŞEKKÜRLER.ALLAH RAZI OLSUN.selamlar

 • idare 8 sene ago

  Aleyküm Selam Celil Bey, Allah razı olsun, memnun olduk.

  İmkanlar dahilinde istediğiniz tarzda yapmaya çalışırız inşaallah.

  Siz öncelikle yeniden eskiye doğru istediğiniz videoları belirleyin, bize bildirin. Sonra biz onların içinde bazılarını seçeriz. Siz de o videoların metinlerinin çevirilerini yaparak bize gönderirsiniz.

  Bu şekilde bir çalışma yapabiliriz.

  Malezya’daki kardeşlerimize selam ve muhabbetler.

 • Celil Akar (Hayrat-Malezya) 8 sene ago

  Selamun aleykum. Güzel çalışmalarınız uzakdoğudan Malezya’dan takip ediyorum. Binler tahsinlerle tebrik ediyor, çalışmalarınızın devamını diliyorum.
  Acaba yayımladığınız videoların Malayca tercümesini bir plan dahilinde göndersek bu dilde aynı videoyu yayımlar mısınız? Buradaki halk bu güzel videolarınızdan istifade eder. Binlerle selam, dua ve muhabbetlerimle…

 • hüseyin-avni 8 sene ago

  siteniz gayet güzel ve faydalı olmuş.özellikle osmanlıca derslerinde emeği geçenlerin akıllarını ve fikirlerini Allah daha çok arttırsın.daha güzel hizmetlere muvaffak olurlar inşaallah. …………sitede emeği ve fikri geçen herkesden Allah razı olsun.hizmetinizin devamı dileğiyle.

 • Hüseyin 8 sene ago

  paylaştığım linkteki mezar taşının son satırını okuyamadım bir kaç tane daha var bu şekilde yadımcı olurmusunz

 • idare 8 sene ago

  Selma Hanım, böyle bir organizasyona davet etmenizden hakikaten çok memnun olduk. Her ne kadar mekandaki uzaklık nedeniyle iştirak edemesek de belirtiğiniz videoları yükleyip mail adresinize link göndereceğiz inşaallah. Bu projede az da olsa katkıda bulunmak bizi de sevindirdi.

 • selma 8 sene ago

  Kadıköy – İstanbul’da uluslararası(yabancı) misafirlerimizin katıldığı bir projemiz var, projemizde 2 günlük basitçe hüsnü hatı,kalemlerini,kültürünü tanıtarak öğrettiğimiz 2 şer yarım günlük bir programımız var bunun için programımıza katılma imkanınız olursa davetlimiz olarak yardımcı olabilirsiniz veya emailime Güller ve harfler,osmanlıca dersler 1,elifle vavın hikayesi,kaligrafi çalışması 2 videolarını slayta kullanabileceğimiz şekile dönüştürerek bir iki gün içinde atabilirseniz çok seviniriz selamlar..

Add your comment

Your email address will not be published.