Ziyaretçi Postası

Değerli ziyaretçilerimiz videovav.com’a vermiş olduğunuz destek için sizlere teşekkürü bir borç biliyoruz. İnşaallah çalışmalarımız daha da genişleyerek devam edecek.

Web sitemizin hakkındaki düşüncelerinizi, çalışmalarımızla ilgili fikirlerinizi sizin için açılan bu sayfada dile getirebilirsiniz.

 

200 comments

 • hatice döner 7 sene ago

  ben aöf türk dili ve edebiyatı okuyorum 2.senem ve videolarınız sayesinde osmanlıca ve osmanlıca grameri derslerimden geçeceğime inanıyorum bütün videolarınız ve özellikle örneklerle verdiğiniz alıştırma videoları çok işe yarıyor yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim emeği geçen herkesten Allah razı olsun hakkınızı helal edin…

 • idare 7 sene ago

  Mustafa Bey, osmanlıca dersleri kurlar halinde ayrı ayrı sayfalarda yayınlamıştır. Ana sayfadan ulaşabilirsiniz. Biz teşekkür ederiz.

 • Mustafa Tekin KAYTANCI 7 sene ago

  Sayın Site yöneticileri , Harika bir site hazırlamışsınız.Teşekkür ederim. Fakat ,her kuru , bölümü kendi içinde sıraya koysanız bulmam kolay olacak. Osmanlıca ders te 15 inci derse kadar zorluk yok.Fakat ondan sonrasını arayıp bulmakta zorlanıyorum.Mesela 24 üncü dersi -25inci dersi-26 ıncı dersi bulamıyorum. Örneğin 1. kuru 1.ders-…ders arası sıralasınız bende ona göre sıra ile çağırabilsem.Aynı şekilde diğer kurlarıda. Ayrıca Osmanlıca türkçe unsurlar derslerinde sadece 1-2-3 ü bulabiliyor sonrasını bulamıyorum. Yapacağınız yardımlara tekrar teşekkür ediyor , ALLAH’tan kolaylıklar vermesini diliyorum.

 • asude 7 sene ago

  çok faydalı güzel bir site yalnız tek problem videoların konu anlatımı bakımından karışık olması istediğim konuyu hemen bulamıyorum ve bazı videolar açılmıyor bu sorunlarla ilgilenirseniz daha iyi olacağını düşünüyorum.

 • Behiç Bülent Dağdeviren 7 sene ago

  Selamün aleyküm, Sağ olsun Tahsin bey ile daha önceden irtibata geçip kendisinden dvdleri temin ederek hasbelkader öğrenme yolunda ilerlemeye devam ediyorum. Tasavvufi deyimle her daim seyrü sulük içinde olma gayreti içindeyim. Kendisine ve siz çalışma arkadaşlarına geç kalmış bir teşekkür olarak kabul buyurun. Dün itibari ile yüklediğiniz videolar sayesinde hem tekrar hem de galiba yeterli ilgiyi göstermemem doğrultusunda tam öğrenemediğim kanaatinde olduğum dersleri sayenizde öğrenme şansı buldum. Allah sizden razı olsun. Soran, meraklı gözlerle sizleri her daim izliyor olacağım. Hoşça kalın.

 • FİLİZ 7 sene ago

  Tahsin bey merhabalar.son yüklediğiniz (Osmanlıca Risale Okumaları ,Tabiat Risalesi 1.2.3.4). video çalışmalarınızı her açıdan verimli,zengin buldum. Gerek osmanlıca bilmediğim kelime haznemi geliştirme,okuma hızını daha akıcı hale getirmesi,gereksede maneviyata haz veren bu çalışmaları çok verici buldum.osmanlıca öğrenme yoluna video vav ile başladığım bu yolda artık bu gibi videolara ihtiyaç duyuyorum.Bu çalışmaları her daim bekliyorum emeği geçen herkesten allah razı olsun şimdiden hayırlı bayramlar.

 • idare 7 sene ago

  Aleyküm Selam Hayrettin Bey, elbette öğrenebilirsiniz.

 • Hayrettin Kemal 7 sene ago

  Selamunaleykum ben osmanlıcayı hiç bilmiyorum bu eyitim setinizi alsam öğrenebilirmiyim.Çok öğrenmek istiyorum.

 • Hayrettin Kemal 7 sene ago

  Selamun Aleykum Ben osmanlıcayı hiçbilmiyorum ama öğrenmek istiyorum.Bu eyitim setinizle osmanlicayı öğrenebilirmiyim.

 • Mehmet Yesilcay 7 sene ago

  Davam da kullandiginiz müzik kime ait oldugunu biliyormusunuz? GRUP YORUM!!!!!!

 • Mehmet Yesilcay 7 sene ago

  Yazilarin cogu el yazisi; matbu olsa ilk calismalar icin daha uygun oldugunu düsünüyorum; bence el yazilar daha sonra gelmesinde fayda var…
  Matbu yazilar ile ilgili calismalar varmi?

  vesselam

 • burhan 7 sene ago

  sitenizde maddi manevi emegi gecen herkesten allah ebeden razi olsun hocam

 • Ahmet Kara 7 sene ago

  Merhaba arkadaşım kitap yazıyor “DAĞ SIRTINA ÇIKIYORUZ ” cümlesini osmanlıcaya çevirebilirmisiniz gerçekten çok önemli.

  Teşekkürler

 • FİLİZ 8 sene ago

  Merhaba Tahsin bey. (video vav) ile tanışıp Osmanlıca öğrenme meramımı sadece sizin sitenizle başladığım bu yolda kısa sürede osmanlıcayı hızlı ve akıcı şekilde öğrendim.Çok teşekkür ederim. Ayrıca site çalışmalarınızı çok kaliteli buluyorum. ( İltifat mağrifete tabidir) demişler. Evet mağrifetli, insanlık adına hayırlı ve verimli bir çalışma yapıyorsunuz.Bu sitede tüm emeği geçen herkezden Allah razı olsun.Çalışmalarınızı her daim bekliyom.

 • mehmet 8 sene ago

  sabahtan beri bu siteden daha cikamadimm cook guzel ollmuss ALLAH razi ollsunn ))

 • murat polat 8 sene ago

  İyi gün ben http://www.osmanlicaevicom sitesi olarak sizin sitenize link verdim. Acaba siz de benim siteme sitenizde küçük bir link verebilir misiniz? Yapmanız gereken yalnızca Osmanlıca çeviri sitesi olsuğunu ve http://www.osmanlicaevicom
  Adresini eklemektir. Şimdiden teşekkür ederim. Sitemizin hizmetlerini idame ettirebilmesi için bu gerekli Elbette zaman zaman sizin site etkinliklerinizi duyurma imkanını size verebilirz.
  Saygılarımla
  Murat POLAT
  Arşivci, Tarihçi, Eğitimci
  http://www.osmanlicaevicom
  5053880518

 • idare 8 sene ago

  Aleyküm Selam Mustafa Bey, sizinle yorumda belirtmiş olduğunuz e-mail adresinden irtibata geçeceğiz. Veya siz isterseniz 505 6569553 no’lu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olacağız inşaallah.

 • mustafa konuşum 8 sene ago

  S.a. okulumda osmanlıcayı tanıtmaya ve osmanlıca kurslarına teşvik için bir program hazırlamak istiyorum.bu sitede güzel videolar var ama indiremiyorum.yardım eder misiiz?Allah razı olsun

 • kashif 8 sene ago

  Aleyküm Selam. Videovav’ın birinci yılını kutluyorum.Sitenizi her daim takip etmeye çalışıyorum.

 • idare 8 sene ago

  Adem Bey, teşekkür ederiz.

  Çanakkale Şehitlerine videosunu haber sitesinde yayınlayabilirsiniz. Hangi ilçe ve site olduğunu merak ettik. Bildirirseniz seviniriz.

  İyi çalışmalar dileriz.

Add your comment

Your email address will not be published.