Cemal Erşen Hatırasına-Video

Merhum Cemal Erşen’in Cenaze Merasimi

 

AŞAĞIDAKİ LİNKLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

Cemal Erşen

Zakir Çetin-Merhum Cemal Erşen

Merhum Cemal Erşen’in En Son Dersi

10 comments

 • harun emir 6 sene ago

  biz seni vefatınla tanıdık çok sevdik çok ağladık…

 • Memet istek 6 sene ago

  Allah gani gani. Rahmet etsin .amin .bizleride sefaatine nail eylesin amin

 • Bilal Urfa 6 sene ago

  Ölümün güzel yüzünü bize güzel gösteren güzel yüzlü sevgili Cemal abimiz bizlere hizmet eri nasıl olur en güzel bir şekilde gösterdi. Hayatı isteyen şehadeti istemeli tavsiyesine uyarak Kuran’a hizmet yolunda hayatını Hayrata vakfederek rahmete garkolmuş ve rüyaylada tasdik olunan En sevgilinin arkadaşı hizmet şehidi abimizin tarz-ı hayatının bizlere emsal olması dileğiyle Ruhuna Fatiha….

 • Muhammed Temel MAVİBAŞ 6 sene ago

  Rabbim rahmet eylesin. Bizlere de saff-ı evvel abilerimiz arasındaki uhuvveti, sadakati, ciddiyeti, metaneti ve tam bir ihlas ile hizmet etmeyi ve Cemal Kardeşimiz gibi vazifesini hakkıyla yapmış olarak huzura varmayı nasip etsin. Amin.

 • Zafer 6 sene ago

  Nurun fedailerine selam olsun. Başta Fahri kainat ve Enbiya-i mürseline, Onun Âl ve Ashabına, Sevgili üstadlarımıza ve bu güne kadar dar-ı bekaya irtihal eden tullabun nura bizden selamlarımızı, muhabbetlerimizi götür. Biliyoruz ve inanıyoruz ki sen şu an onların yanında ve maiyetlerindesin. rahat ve huzurdasın. Allah seni Cemaliyle, Cennetiyle müşerref eylesin. Sireti ve sureti Cemal kardeşim.

 • ramazan 6 sene ago

  Cemal abi bir Nur Talebesi nasıl olur, gösterdi ve Üstadlarımızın yanına gitti. Allah ondan ebeden razı olsun. Rabb-i Rahimimiz ona gani gani rahmet eylesin.. Ailesine sabr-ı cemil versin.. Âmin..

 • Fatih 6 sene ago

  Cenab-ı Allah Cemal abiye Umum Risale-i Nur talebelerine ve ehli imana Rahmetiyle muamele buyursun Allah Rahmet eylesin inşallah…

Add your comment

Your email address will not be published.