Hayrât Kur’an’ı

Tevafuklu Kur’an-ı Kerîm kısa tanıtım slaytı

7 comments

 • raif 10 sene ago

  bu çalışmanızı bandırmada düzenlediğimiz kuran ve gençlik kofrnsmzda yayınladık o gecede inşaallah tevafuklu kur anımızı en güzel bir şekilde tanıttığını düşünüyorum .emeklerinize tşk ediyoruz selametle

 • Sevim 10 sene ago

  Nasıl ki özenle hazırlanmış bir sofra, sevgi ve emeğini sarfeden bir aşçının ürünüyse, Rızâyı Hakk için yapılan tüm hizmetler de Muhabbetullah’ın bereketleri ve ürünleridir.Ehl-i hizmet, himmetini bu kaynaktan aldıkça, hizmet alanı genişler.Hal böyle olunca da, kendini pür sevinç tatlı bir telâşın içinde bulur.İşte bu tatlı telaştır ki yolun aydınlığı,yüreğin genişliği,kendi derdini bırakıp, ehl-i islâmın derdiyle hem-hâl olmanın lezzetini yüreğinde duyuran.Ne mutlu hizmetin tatlı telâşıyla pür sevinç olanlara….:)

 • servet kurt 11 sene ago

  emegı gecen herkesten ALLAH(C.C)razı olsun tum dualarımız sızınle cenab-ı hak yar ve yardımcınız olsun

 • MURAT 11 sene ago

  SÜPER

 • smmm şafak biçer 11 sene ago

  Hazırlayanlar dan allah razı olsun,emeğiniz zayi olmayacaktır.saygılarımla

 • nevzat musaoğlu 11 sene ago

  maşaallah,güzel bir slayt hazırlamışsınız Tahsin kardeşim.Cenab-ı Hakk emeğinizin karşılığını misliyle ihsan etsin inşaallah.Daha çok yapılacak işler,hazırlanacak slaytlar vardır bekleyen,bizlerde bekliyoruz yeni çalışmalarınızı.Allah muvaffakıyet versin.

 • tahsin 11 sene ago

  2 sene önce Ramazan ayında faaliyet gösterecek bir stand için bu çalışmaya başlamıştık. Sonra stand işi olmayınca çalışma da yarım kalmıştı.

  Ticari bir niyet olmaksızın sırf “Tevafuklu Kur’an’ı” tanıtmak ve dikkatleri ona çekmek için bu kısa video-slaytı tamamladık. Animasyonaların bazıları “Tevafuklu Kur’an-ı Kerim Belgeseli”nden alınmıştır. Daha detaylı bilgi almak için ücretsiz olarak dağıtılan bu vcd’yi dini kitaplar satan kitapçılardan te’min edebilrisiniz.

Add your comment

Your email address will not be published.